205 відгуків
інтернет-магазин "Вело-Одесса"
+380 (66) 553-01-50
+380 (63) 343-03-13

Мотоблоки Зубр в домашньому використанні.

Мотоблоки Зубр в домашньому використанні.

Мотоблоки у домашнем використанні.

Мотоблоки в домашньому використанні просто незамінна річ, яка значно полегшить вам роботу по обробці земельної ділянки. Звичайно ж, якщо ви любите фізична праця, можете перекопувати ділянку лопатою, але використання мотоблока не тільки полегшить цю роботу, але і дозволить її виконати значно швидше.

Для яких робіт використовується мотоблок.

Як правило, купуючи мотоблок, господар ділянки використовує його під певний вид роботи. Але мотоблоки здатні виконувати цілий спектр сільськогосподарських робіт:

  • Оранка та культивація земельної ділянки у весняно-осінній період.

  • Розпушування грунту.

  • Роботи, пов'язані з посівом сільськогосподарських культур з подальшою їх обробкою.

  • Скошування трави і заготовка сіна.

  • Роботи з транспортування різних вантажів.

  • У зимовий період мотоблок можна використовувати для прибирання снігу.

Для виконання всіх робіт, окрім самого мотоблока, вам так само може знадобитися різне навісне і причіпне обладнання.

Сам по собі мотоблок це силова установка з двигуном і колесами. Без додаткового обладнання від нього мало користі. Це своєрідний аналог трактора, на який можна навісити велика кількість різноманітного обладнання.

Види мотоблоків.

Як правило, мотоблоки класифікують за типом палива і потужності. За типом палива мотоблоки діляться на бензинові і дизельні. По потужності, мотоблоки бувають 4, 6, 8, 12 кінських сил. Крім того, мотоблоки можна розділити по системі охолодження. Існують з повітряним і водяним охолодженням.

Мотоблоки з повітряним охолодженням — це легкі і середні мотоблоки. Вони призначені для невеликих навантажень і нетривалої роботи. Як правило, з повітряним охолодженням в основному бувають з бензиновим двигуном, рідко з дизельним.

З водяним охолодженням бувають мотоблоки важкого, дуже різко середнього класу. Водяне охолодження дозволяє експлуатувати мотоблок під великими навантаженнями значний час. В основному, це дизельні мотоблоки.

З повітряним охолодженням, мотоблоки коштують значно дешевше, ніж з водяним. Але водяне охолодження робить техніку витривалішими, і дозволяє експлуатувати необмежений час.

Якщо у вас невелика ділянка, і вам потрібен мотоблок для нечастих і неважких робіт – зверніть увагу на мотоблоки з повітряним охолодженням. Навіщо вам переплачувати за невикористану потужність.

Для обробки значної площі землі, і для важких робіт ми рекомендуємо вам купити мотоблок з водяним охолодженням. Так ви будете впевнені, що техніка вас не підведе в самий відповідальний момент.

Мотоблоки Зубр оригінали Детальніше: https://velo-odessa.com.ua/g18867923-motobloki-zubr-originaly

Купуйте мотоблоки у перевірених продавців.

Вело-Одеса п'ятий рік радує своїх клієнтів якістю ,швидкою доставкою ,професійним підбором мотоблоків для своїх клієнтів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner